Yıldırım Su Kaçağı Tespiti

Yıldırım Su Kaçağı Tespiti 0532 316 93 12

Evinizde, yazlığınızda, işyerinizde Yıldırım su kaçağı tespiti olup olmadığını suları kesip sayaca bakarak anlayabilirsiniz. nasıl anlarsınız bu yazımızda sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Su kaçakları akıntı şekline göre tahmin edilebilir. Aniden başlayıp sürekli akan bir su varsa temiz su borusunun patlamış olma ihtimali çok yüksektir. Eğer yavaş yavaş kabarmaya başlamış ve gittikçe kabaran bölge genişliyorsa uzun zaman geçmesine rağmen damlamıyorsa pis Yıldırım su kaçağı olma ihtimali yüksektir. Birde siyahlaşan tavanlar vardır bunlar net olarak anlaşılamaz. Banyodaki havasızlıktan buharın nemiyle karartması da olabilir yukarı banyodan çok ufak bir su sızıntının neden olduğu bir sorunda olabilir. Kesin bir bilgi için kontrolleri yapmak cihazla kontrol gerekir. Belirttiğimiz hususlar tamamen tahmine dayalıdır. Evde su kaçağı tespiti nasıl anlarım diyorsanız bunu anlamanın bir çok yol ve yöntemi vardır.

Kırma Yöntemi

Eski usul yöntemler ile kırarak yani şüpheli gördüğümüz emarenin en çok olduğu bölgeden kırarak başlanır bu da hem maliyeti artırır ev yaşanılmaz hale gelir bulunamama durumunda kırım devam eder. Bu da hem insan gücünü hem de maliyeti artırır.

yıldırım su kaçakları

Akustik Cihaz Yöntemi Yıldırım Su Kaçağı

Akustik cihaz ile bulmada öncelikle evdeki su hattına 10-20 bar arasında su basılır. Tüm tesisat kapalı devrede olası gerekir. Eğer basınç düşüyor ise kaçak var değilse temiz su o kanalda kaçak yoktur. Su kaçak tespiti Yıldırım için en çok kullanılan yöntem ise cihazla su kaçak tespiti olacaktır.

Termal Kamera ile kamera ile su kaçak tespiti Yıldırım

Sıcak su kaçaklarında kullanılan bir yöntemdir. Tesisata sıcak su basılır. Sıcak su tesisattan geçişi sırasında dağılım tespit edilmiş ise kamera ile o bölgede su kaçağı vardır. Yıldırım su kaçağı tespiti yapılmıştır.

Kırmadan Robotla Lavabo Tıkanıklığı Açma

Pis su giderim tıkandı? Soruları kış aylarında her geçen gün artmaktadır. Pis su gideri tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, logar tıkanıklığı gibi sorunlar istenmedik bir durum olduğunda ancak başınıza gelebilir. Tıkanıklık bulma, Lavabo tıkanıklığı veya gider açma  artık büyütülecek bir sorun olmakta çok; kolayca halledilebilir hale gelmiştir. Gelişen tesisat teknolojisi ile birlikte tıkanıklık tespiti kanal açma robotu kullanarak bahsettiğimiz her türlü tıkanıklığı kırmadan açılabiliyor.

Bursa Şubesi

Hüdavendigar Mah. Dikkaldırım Caddesi No:26 BURSA

Keyword:

Yıldırım su kaçağı tespiti, su kaçağı tespiti Yıldırım, su kaçak tespiti Yıldırım, su kaçağı bulma Yıldırım, Yıldırım su kaçak bulma, su kaçak cihazı Yıldırım, tesisatta kaçak var Yıldırım, su kaçak bulma Yıldırım, Yıldırım su kaçak bulma, su kaçağı bul Yıldırım, Yıldırım su kaçak cihazı,

Yıldırım Su Kaçağı Tespiti
Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.