Üsküdar Kanal Açma Servisi

Üsküdar Kanal Açma Servisi

Konutlarımızda sıklıkla karşılaşılan ve kötü bir durum olan Kanal Açma çözümü oldukça kolaydır. Banyo tıkanmalarından başka lavabo, klozet, mutfak tıkanıklığı da evde kullandığımız ve tıkanması söz konusu alanlardır.
Banyo dezenfekte olmadığında mikropların üremesine zemin hazırlar. Hele tıkanma durumlarında pis kokunun yanında hastalıkları da beraberinde getirir. Düşünün banyo veya tuvaletiniz tıkalı ve kullanamıyorsunuz bu sorunun acil çözülmesi lazım durumlardan biri de Kanal Açmadır.

Kanal Açma neden olur?

lavabo
lavabo tıkanıklığı açma

Kanal Açma yeni binalarda genellikle usta hatasından kaynaklanan tesisatta harç vs. bırakma ile birlikte kullanımdan dolayı da hatalar olabilmektedir. Banyo giderinden gidemeyecek büyüklükte cisimlerin olmasından dolayı tıkanmalar olabilmektedir. Komşularınız da bu tür tıkanmalardan etkilenerek ciddi rahatsızlığa meydan verebilir. Bu rahatsızlık komşuluk ilişkilerinizi olumsuz etkilemektedir. Banyo tıkanmaları ile birlikte WC Lavabo Mutfak giderlerinde de sıklıkla görülen tıkanmalar hem binanıza zarar vermekte hem de kötü kokular evinizin havasına nüfus etmektedir. Düşünün çalışıyorsunuz yorgunsunuz eve geldiniz ve dinlenmek istediniz ve böyle bir tıkanma ve kötü kokular ile karşı karşıya kalınca ister istemez moraliniz bozulabiliyor. Ayrıca tıkanıklık nedeniyle oluşan pis su sızıntıları binada rutubet ve nem oluşturarak uzun vadede binaya da zarar verecek boyutlara kadar ulaşabiliyor.

Kanal Açmanın çözümü nasıl olur?

Kanal Açmanı açma için eski usul yöntemler yerine tesisat teknolojisinin getirmiş olduğu yenilikleri uzman tesisatçılar tarafından yaptırılarak çözülebilir. Öncelikle banyoda küvet giderinden tıkanıklığın nerede oluğu ilk bakışta anlaşılmaya bilir endoskopik kamera salınarak hangi mesafede tıkanmanın yaşandığı ortaya çıkar. Tıkanmanın yaşandığı noktaya kadar cihazın ulaşması mümkündür. Cihazı o noktaya kadar iç tesisattan götürerek tıkanmaya neden olan ya çıkarılır ya da parçalanarak tıkanma önleniyor
Cihazla Kanal Açma açma işlemlerinde kanal açma cihazı ile tespit yapılıp kırmadan Kanal Açma bulma ile kırma işlemi olmadan ekonomik çözüme ulaşılıyor. Gerektiğinde görüntülenerek tıkanıklığın yeri belirlenerek tamiri yapılır. Kanal Açma açma teknoloji ile birlikte sorun olmaktan çıkıyor.

Güncel Tesisat İletişim

0216 594 64 54 İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Servisi
0533 409 52 13 İstanbul Anadolu-Avrupa Yakası Su Kaçağı Servisi
0534 407 33 79 Adapazarı-İzmit-Yalova Su Kaçağı Servisi

GÜNCEL TESİSAT HİZMETLERİ LTD. ŞTİ
Çakmak mah. Şehit Burak Kurtuluş cad. No:22
Ümraniye İstanbul
Share Button

Bir cevap yazın

Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.