Ümraniye Pimaş Görüntüleme

PİMAŞ GÖRÜNTÜLEME NEDİR?

Mutfak lavabonuzun veya tuvalet yada banyo giderlerinizin içinde kırıkları ,çatlakları tespit edebilmek pimaş hattınızda eğim var mı kireçlenme var mı tüm problemlerinizi sahip olduğumuz elektronik kamera ve görüntüleme sistemi ile çözüyoruz.

Robot sistemi ile kırmadan dökmeden açıyoruz.

Örneğin, tuvalet hattınız tıkalı tuvaletinizi kullanamıyorsunuz öncelikle kamera ile bakıyoruz neden tıkandığını tespit ediyoruz sonra ise tıkanıklık açma cihazı

(Robot sistemi ) ile tıkanıklığınızı açtıktan sonra tekrar pimaş hattınızı kamera ile görüntüleme yapıyoruz eğer ki pimaş hattınızda tekrar sorun olabilecek bir problem

var ise kamera sayesinde tespit edip siz değerli müşterilerimize bilgi veriyoruz ?

* Ana borunuzda çökme mi var yada şüphe mi duyuyorsunuz ?

* Tuvaleti kullandığınızda su az mı gidiyor ?

* Üst kattaki komşunuz tuvaleti kullanınca su sizden mi çıkıyor ?

* Duş alırken suyunuz çekmiyor mu ?

* Klozetiniz mi tıkandı problem mi yaşıyorsunuz ?

* Mutfak lavabonuz tıkalımı ,kullanamıyor musunuz ?

İşte sizlere kesin çözüm ! Hemen arayın probleminizi çözelim.

Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz !

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir.

ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklık açma için kullanılan yeni yöntemlerden haberiniz varsa, tesisatınızda olan sorunlarda strese girmezsiniz. Tıkanıklığa neden olan etken ne olursa olsun, robotla tıkanıklık açma yöntemiyle kırmadan işlem yapılmaktadır. Tesisatta oluşan tıkanıklıklara engel olmak çok zordur. Ne kadar dikkat ederseniz edin, zamanla bu sorunu yaşarsınız. Bazı tesisatlarda yapım hatalarından kaynaklanan sorunlar bile tıkanmada etkili olmaktadır. Ustaların hatalı eğim vermesi, yanlış malzeme kullanmış olması gibi etkenler tesisatın tıkanmasına neden olabilir. Ancak kameralı sistemle görüntülenen boruların içindeki tıkanıklıklar noktasal olarak belirlenmekte ve robotla tıkanıklık sebebi tesisat dışına çıkarılmaktadır.

Kamera ile Pimaş Görüntüleme yapıldığı zaman kırma dökme olmadan tıkanıklığın olduğu nokta tam olarak görüntülenip sorunun kaynağına inilmiş olacaktır.

Lavabo, banyo ve mutfak giderlerinde meydana gelen tıkanıklıklarda, bunların nedenini öğrenmek, kanallarda kullanılan boruların durumunu tespit etmek, boruların gidiş yönlerini tespit etmek amacıyla kullanılan özel bir kamera sisteminden yararlanılır. Bu sistem sayesinde borularda olan çatlaklar, kırıklar ya da tesisatta olan bozukluklar tespit edilebilir. Tesisatta olan tıkanıklığın sebebi belirlenebilir.

 

GÜNCEL TESİSAT HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

Çakmak mah. Şehit Burak Kurtuluş cad. No:22
Ümraniye İstanbul
0216 594 64 54 İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Servisi
0533 409 52 13 İstanbul Anadolu-Avrupa Yakası Su Kaçağı Servisi
0534 407 33 79 Adapazarı-İzmit-Yalova Su Kaçağı Servisi

Share Button

Bir cevap yazın

Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.