Erenköy Kanalizasyon Açma

Erenköy Kanalizasyon Açma

Konutlarımızda sıklıkla karşılaşılan ve kötü bir durum olan banyo tıkanıklığı çözümü oldukça kolaydır. Banyo tıkanmalarından başka lavabo, klozet, mutfak tıkanıklığı da evde kullandığımız ve tıkanması söz konusu alanlardır.
Banyo dezenfekte olmadığında mikropların üremesine zemin hazırlar. Hele tıkanma durumlarında pis kokunun yanında hastalıkları da beraberinde getirir. Düşünün banyo veya tuvaletiniz tıkalı ve kullanamıyorsunuz bu sorunun acil çözülmesi lazım durumlardan biri de banyo tıkanıklığıdır.
Banyo tıkanıklığı neden olur?
Banyo tıkanıklığı yeni binalarda genellikle usta hatasından kaynaklanan tesisatta harç vs. bırakma ile birlikte kullanımdan dolayı da hatalar olabilmektedir. Banyo giderinden gidemeyecek büyüklükte cisimlerin olmasından dolayı tıkanmalar olabilmektedir. Komşularınız da bu tür tıkanmalardan etkilenerek ciddi rahatsızlığa meydan verebilir. Bu rahatsızlık komşuluk ilişkilerinizi olumsuz etkilemektedir. Banyo tıkanmaları ile birlikte WC Lavabo Mutfak giderlerinde de sıklıkla görülen tıkanmalar hem binanıza zarar vermekte hem de kötü kokular evinizin havasına nüfus etmektedir. Düşünün çalışıyorsunuz yorgunsunuz eve geldiniz ve dinlenmek istediniz ve böyle bir tıkanma ve kötü kokular ile karşı karşıya kalınca ister istemez moraliniz bozulabiliyor. Ayrıca tıkanıklık nedeniyle oluşan pis su sızıntıları binada rutubet ve nem oluşturarak uzun vadede binaya da zarar verecek boyutlara kadar ulaşabiliyor.

Banyo tıkanıklığında çözümü nasıl olur?

Banyo tıkanıklığını açma için eski usul yöntemler yerine tesisat teknolojisinin getirmiş olduğu yenilikleri uzman tesisatçılar tarafından yaptırılarak çözülebilir. Öncelikle banyoda küvet giderinden tıkanıklığın nerede oluğu ilk bakışta anlaşılmaya bilir endoskopik kamera salınarak hangi mesafede tıkanmanın yaşandığı ortaya çıkar. Tıkanmanın yaşandığı noktaya kadar cihazın ulaşması mümkündür. Cihazı o noktaya kadar iç tesisattan götürerek tıkanmaya neden olan ya çıkarılır ya da parçalanarak tıkanma önleniyor
Cihazla Banyo tıkanıklığı açma işlemlerinde kanal açma cihazı ile tespit yapılıp kırmadan banyo tıkanıklığı bulma ile kırma işlemi olmadan ekonomik çözüme ulaşılıyor. Gerektiğinde görüntülenerek tıkanıklığın yeri belirlenerek tamiri yapılır. Banyo tıkanıklığı açma teknoloji ile birlikte sorun olmaktan çıkıyor.

Share Button

Bir cevap yazın

Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.