Dudullu Kanalizasyon Açma

Dudullu Kanalizasyon Açma

 0216 594 64 54 – 0532 316 93 12

Kırmadan mutfak gideri açmak

Mutfak gideri borusu çok sık tıkanabilir. Acaba neden bizim giderler tıkanır?  Bu sorunuza cevap vermek zor olabilir. Sebebini mi soruyorsunuz önemli olan dikkatli kullanımdır.  Neden mi çünkü mutfak gider borularını özenli kullanımı şarttır. Evin en çok kullanılan yeri mutfak gideridir. Yemek yağ artıkları çay posası aynı zamanda bulaşık ve çamaşır makinesi giderleri buraya bağlantılı olduğundan sorunun çıkması dikkatsiz kullanımda muhtemeldir.

Mutfak gideri açma veya tıkalı pimaş açma işlemi bir uzman firma tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Evde kiracı olabilirsiniz ya da yeni taşınmış ve böyle bir sorun ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Mutfak gider hattınızın kamera ile görüntülenmesi de gerekebilir. Çünkü 90 derece açı ile dirsek lerin aralarındaki mesafe oldukça önemlidir. Kamera görüntüleme ile mutfak gideri tıkanıklığı kolay müdahale edilir.

Tuvaletten veya mutfak giderlerinden atılan yabancı cisimler zamanla pimaşınızın dirsek  yerinde tıkanıklığa sebep olur ve suyun artık ileri değil mevcut yerde kalmasına sebep olur. Alaturka tuvaletlerde es dediğimiz yerde biriken kireç zamanla boruyu tamamen kapatır. Artık su gitmemeye başlar kanal açma makinesi kireci kırarak suyun yoluna devam etmesini sağlar.

Özellikle çamaşır makinesinin mutfak giderine bağlı olması durumunda çamaşırlardaki tüyler giderin dirseğinde topak şeklinde birikebiliyor. Bulaşık makinesi de bağlı ise yağlar katı bir bölüm oluşturabiliyor.  Çay posası da eklendi mi daha çok kış aylarında bu rastlanan bir durum oluyor. Ayrıca siz çok dikkatli davransanız bile boru hatı komşunuzla da bir noktada birleşebiliyor onun hatası sizin mutfak giderinizi de etkileyebiliyor..Böyle bir durumla karşılaşıldığında 7/24 mutfak gideri açma firmasından yardım almanızı öneririz. Uzman kadromuzla GÜNCEL TESİSAT 0216 594 64 54 | 0532 316 93 12 numaralarımızla 7/24 mutfak gider açma servisi ile müşterilerimize 24 saat danışma hattımızla hizmet vermekteyiz.

Share Button

Bir cevap yazın

Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.