Ümraniye Kanal Açma Servisi

 Ümraniye Kanal Açma Servisi

Tıkalı olan kanalınız varsa özellikle yaz aylarında yaydığı kötü kokular ve mikroplar, komşularınızın ve sizin sağlığınızı olumsuz etkiler. Gider Açmada Kameralı Tespit makineleri ve tespit cihazları oldukça önemlidir, tıkanan giderin sağlıklı açılmasında en ekonomik yol ve en etkili çözümdür.

Kanal Açma Nasıl Yapılır?

Gider Açma Kameralı Tespit için kırmadan gider açma da yapılacak işlemlerde tesisat teknoloji görüntüleme cihazları kullanılacaktır. Kamera ve robotlarla alanın görüntü sayesinde açılacak tıkalı kanal belirlenir. Bunun için bu aletlerin eğitimini almış iyi bir teknik ekibe ihtiyacınız vardır. Güncel Tesisat firmamız deneyimli personelle sizlerin tıkalı olan kanalları için en iyi çözümü en kısa sürede sunmakta, su kaçaklarına maruz kalmamanızı sağlamaktadır.

Bu tür sorunların yaşanmaması ve tıkalı kanalların meydana getirdiği hijyenik olmayan görüntülerin ve çevre koşullarının oluşmaması için alt yapınızın periyodik bakımlarını yaptırmanızı öneririz.

Tıkanıklık Açma
Lavabo Tıkanıklığını Açma

Ana Pis Su Kanallarının, belirli aralıklarla temizlenir ve boruların da bakımı yapılırsa tıkanma sorunu yaşanmaz.  Önemsenmediğinde İhmal edildiğinde ise tıkanan kanalları açma işlemini kendiniz açamayacak duruma gelebilir, yaşam çevremizde komşu ilişkilerimize zarar verebiliriz.  Kanallarda biriken dolgu malzemesi, yemek artığı, saç, kıl ve benzeri kalıntılar, moloz parçaları, yağ ve kir atıkları zamanla katılaşarak suyun akışını keser. Bunlardan ziyadesiyle kaçınmalısınız.

 

Banyo tıkanıklığı yeni binalarda genellikle usta hatasından kaynaklanan tesisatta harç vs. bırakma ile birlikte kullanımdan dolayı da hatalar olabilmektedir. Banyo giderinden gidemeyecek büyüklükte cisimlerin olmasından dolayı tıkanmalar olabilmektedir. Komşularınız da bu tür tıkanmalardan etkilenerek ciddi rahatsızlığa meydan verebilir. Bu rahatsızlık komşuluk ilişkilerinizi olumsuz etkilemektedir. Banyo tıkanmaları ile birlikte WC Lavabo Mutfak giderlerinde de sıklıkla görülen tıkanmalar hem binanıza zarar vermekte hem de kötü kokular evinizin havasına nüfus etmektedir. Düşünün çalışıyorsunuz yorgunsunuz eve geldiniz ve dinlenmek istediniz ve böyle bir tıkanma ve kötü kokular ile karşı karşıya kalınca ister istemez moraliniz bozulabiliyor. Ayrıca tıkanıklık nedeniyle oluşan pis su sızıntıları binada rutubet ve nem oluşturarak uzun vadede binaya da zarar verecek boyutlara kadar ulaşabiliyor.

Banyo tıkanıklığında çözümü nasıl olur?

Banyo tıkanıklığını açma için eski usul yöntemler yerine tesisat teknolojisinin getirmiş olduğu yenilikleri uzman tesisatçılar tarafından yaptırılarak çözülebilir. Öncelikle banyoda küvet giderinden tıkanıklığın nerede oluğu ilk bakışta anlaşılmaya bilir endoskopik kamera salınarak hangi mesafede tıkanmanın yaşandığı ortaya çıkar. Tıkanmanın yaşandığı noktaya kadar cihazın ulaşması mümkündür. Cihazı o noktaya kadar iç tesisattan götürerek tıkanmaya neden olan ya çıkarılır ya da parçalanarak tıkanma önleniyor

güncel tesisat adres ve telefon bilgileri
Güncel Tesisat Adres Bilgileri Ümraniye Kanal Açma Servisi

7/24 Kanal Açma Hizmeti

GÜNCEL TESİSAT

Çakmak Mah. Şehit Burak Kurtuluş Cad. No:22 Ümraniye / İstanbul

Tel: 0533 409 52 13 0216 594 64 54 0534 407 33 79

 

 

Share Button

Ümraniye Kanal Açma Servisi” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.