Sivas Petek Temizleme Harun YILDIZ 0543 677 34 06

Sivas Petek Temizleme | Harun YILDIZ 0543 677 34 06

Petek Temizlemenin faydaları nelerdir?

Enerjide Tasarruf

güncel tesisat petek temizleme Harun YILDIZ 0543 677 34 06

 

Petek Temizleme Sivas

 

Doğalgaz faturalarınızdan şikayet mi ediyorsunuz? Kombiniz verimi değil mi? Peteklerin bazı noktalarından ısı alamıyor musunuz? Bu tür sorunlarınız varsa kombi bakımlarınızı yaptırdınız mı? Petek Temizliği yaptınız mı? Sorularının karşılığı Evet olmalıdır. Ataşehir Petek Temizleme Servisimizle Fatura ödemelerinize %25 katkımız olsun istiyoruz. Lütfen bir Petek Temizlemede deneyimli bir firma ile irtibata geçin. GÜNCEL TESİSAT 0533 677 34 06

Petek Temizliği nasıl yapılır?

 

sukacagipetektemizleme
Sivas Petek Temizleme

Sivas Petek Temizleme Firmamız GÜNCEL TESİSAT ile 1-2 saat içerisinde Peteklerinizi Temizliyoruz. Kombiye zarar vermeden tamamen kimyasal madde kullanarak etrafa zarar vermeden konutunuzdaki Petekleri Temizliyoruz. Aliminyum veya dökme panel radiyatör, yerden ısıtma boru veya plastik boru sistemlerine uyguluyoruz. Yılda bir kere yapılmasını önerdiğimiz petek temizliğini uzman personelimizle müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamızla Petek Temizliğinde son teknolojiyi kullanıyoruz.

 

Petek Temizleme Sivas Servisimizle iyi bir ısınma ve Ödemiş olduğunuz yakıt parasının karşılığını ısınma ve konfor olarak almak istiyorsanız. Isıtma sistemlerinizin ömrünü uzatmak, pahalı bakım-onarım masrafından kurtulmak istiyorsanız, sistemde oluşan kireç, su taşı ve tıkanıklıkları özel kimyasallar ve makineler ile temizletmelisiniz. Unutmayın ısıtma sistemleri vücudumuzdaki KALP ve KAN DOLAŞIM sistemlerine benzer. Kalpte ve damarlarda oluşacak tıkanmalar hayati riskler arz eder. Önlemlerinizi alın ısıtma sistemlerinizin çökmesine ( ölmesine ) seyirci kalmayın.

 

Sivas Petek Temizliği Servisimizle peteklerin temizlenmesindeki en önemli etkenlerden birisi yakıt tasarrufu ve ısıda yüksek verimdir, Yakıtta fazla ücret ödemek istemiyorsanız peteklerinizi temizletin kışın rahat edin. Kombi veya kalorifer peteklerinin içerisindeki suyun zamanla kireç oluşturması, tıkanma sorunlarını gündeme getirecektir. Borularda ve vanalarda oluşabilecek bu tıkanmalar, suyun sistem içerisinde rahatça dolaşmasını önleyeceği için, peteklerde ısınma problemleri yaşanması kaçınılmaz olacaktır.

 

Share Button
Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.