Su Kaçağı Tespiti Kadıköy

Su Kaçağı Tespiti Kadıköy

0532 316 93 12 | 0216 594 64 54 Hasan YILDIZ

Su Kaçağı Kırmadan tamiri

Su hayat kullanımı insan hayatında vazgeçilmez bir durumdur ve suyun tesisatlar aracılığıyla evlere ve iş yerlerine taşınması esnasında temiz su borularında kaçaklar meydana gelebilmektedir. Bu duruma su kaçağı veya su sızıntısı adı verilir. Tamiri ile ilgili teknolojik gelişimler kırmadan su kaçağı tamiri şeklinde görülmektedir.

Uzman Kadro – 7/24 Acil Destek

Geleneksel yöntemlerin yerini profesyonelliğe bırakmasıyla birlikte kaçaklar artık sorun olmaktan çıktı. Uzman kadro ve en son model su kaçağı bulma makineleri sayesinde www.sukacagibul.com sizlere 7/24 su kaçağı destek olmaktadır. Yaptığı işlerde garantili hizmeti kendine hedef olarak benimseyen Su Kaçağı Bul firması İstanbul su kaçağı Yalova su kaçağı ve Bursa su kaçağı firması olarak ’da ve Anadolu Yakasında kesintisiz hizmetlerine devam ediyor. Kaçaklar belli zamanlarda çeşitli ipuçları vererek sizin onları erken fark etmeniz konusunda yardımcı olur. Bunların en önemli ipucu normalden yüksek gelen su faturalarıdır. Ayrıca tüm musluklar kapalıyken, tesisatlardan ve borulardan gelen su sesleri de su kaçağı belirtisi olabilir. Böyle durumlarda hemen profesyonel destek almanız gereklidir. Kaçaklar evler şantiyeye dönemden hiçbir kırma ve dökme işlemi yapılmadan bulunmaktadır. Kameralı veya akustik cihazlar ile ortam taranır ve çok kısa süre içersinde su kaçağının oluştuğu boru tespit edilir. Küçük bir çalışma alanı açılarak kaçak su onarılır. Tüm bu işlemler kısa sürede ve çok uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirilir. Su kaçakları fark edildiği andan itibaren kısa sürede onarılmalıdır. Aksi durumlarda duvarlarda ve zeminde çatlaklar oluşabilir.

Kırmaya Dökmeye Son

20150607_205815
su kaçağı tespiti kadıköy

Kullanılan son sistem genelde Almanya’dan gelen Rotenberger marka cihazlar ile donanımlı ekiplerimiz kaliteli hizmet almanız ve evlerinizin kırılıp dökülmemesi adına kullanılmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma günün 24 saati acil destek telefonu sayesinde ulaşılabilir olma hizmetini size sunmaktadır. Su kaçağı sorunlarınız için kendiniz amatör müdahalelerde bulunmamalısınız. Sıradan tesisatçılar ve bünyesinde uzman kadrosu ve son sistem cihazları bulunmayan kimselerin kırma ve dökme işlemi yapmadan su kaçağı tespiti yapmaları mümkün değildir. Bunun nedeni ise su tesisatlarının duvarlara ve zeminlere döşeli olmasıdır. Gözle görünmediği için kaçak çok başka yerlerde olabilir. Bunun için deneme yanılma yöntemi kullanılır ve ortaya önlenemez maddi zararlar gelebilir. Oysa www.istanbulsukacaklari.com adresine girerek acil 7/24 destek ekibi sayesinde kısa sürede hiç bir kırma işlemi yapılmadan sorunlarınızı çözebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyin ve kaliteyi tercih edin. Hem de en uygun fiyatlarla kampanyalarımızdan yararlanın.

0533 451 04 14 GÜNCEL TESİSAT HİZMETLERİ

Share Button

Bir cevap yazın

Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.