İzmit Su Kaçağı Servisi

İzmit Su Kaçağı Servisi

Su kaçakları, su sızıntıları, mutfak lavabosu tıkanıklıkları eski bina tesisatlarında olduğu gibi yeni binalarda da görülebilen sorunlar olmaya başladı. Su kaçağı bulma saman yığınında iğne aramaya benzer, zordur ve uzmanlık ister; eski yöntemlerle yapılan tespitler artık tarih oldu hem maliyet hem de zaman kaybından başka bir şey değildir. Kameralı görüntüleme cihazı, detektörle ve akustik dinleme cihazları ile yapılan su kaçakları tespiti için firmamız GÜNCEL TESİSAT uzman kadrosuyla İzmit Su Kaçağı şubesi ile  çalışmalarını başlatmıştır.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kaçak su bulma işleminde teknolojinin en son sistemiyle profesyonellik birleştiği takdirde Su kaçak bulma ekonomik olarak ve en az maliyetle gerçekleştirilebilir. Yani bu bağlamda tesisatın yenilenmesi gerekmez. Teknolojinin imkanlarından faydalanılması gerekir.


Cihazla İzmit Su Kaçağı bulunurken eski tip yöntemlerle sonuca ulaşmak hem uzun hem de zahmetlidir. Gelişen tesisat teknolojisi sayesinde su kaçaklarını bulma da yeni ekipmanlar ve bilgisayar teknolojisi kullanılmaktadır. Birkaç saat içinde su kaçağı bulunup tamir edilmesi İzmit Su Kaçağı cihazının kalitesi ve kullanımı ile de alakalıdır. Su kaçağı bulma konusunda deneyimli personel çalıştıran firmalar tercih edilmelidir.
Bilinen en eski yöntem gözlem yöntemi ile “İzmit Su Kaçağı tespiti” olmasına rağmen kaçağın temiz sudan mı yoksa pis yani atık sudan mı olduğu bu yöntemle kolaylıkla anlaşılmıyor.
Su kaçağı tespiti için en etkili yöntemlerden biri termal kamera ile su kaçağını tespit etmek. Bu yöntemde ısıya duyarlı bir kamera yardımıyla gözle görünmeyen çatlaklardan meydana gelen kaçaklar tespit edildiği için noktasal tespitler yapılabiliyor

7/24 Su Kaçağı Servisi İzmit

0532 316 93 12 İzmit Su Kaçağı Servisi
0539 829 81 93 Adapazarı Su Kaçağı Servisi
Share Button

Bir cevap yazın

Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.