Sivas Su Kaçağı

Sivas Su Kaçağı

Su kaçağı Tespiti ve Tamiri Sivas

Servis 0543 677 34 06 Servis Yetkilisi Harun YILDIZ

Öncelikle Sivas su kaçağı tamiri geleneksel yöntemlerle yapılmadığı artık bilinen bir gerçektir. Bu bağlamda tesisat teknolojisinde gelişen yeniliklerin beraberinde getirdiği akustik cihaz ve kamera yöntemi ile su kaçağı bulunmaktadır.

Kırmadan dökmeden denilen durum gerçeği yansıtmamaktadır. Kırılan dökülen mutlaka olacaktır. Ancak noktasal tespit ile en az kırarak bulma söylemi çok daha doğru olur. Su kaçağı tamiri Sivas bu yöntem ile çok daha ekonomik ve zahmetsizdir.

su kaçağı sivas
sivas su kaçağı

Cihazla su kaçağı bulma Sivas  uzman bilgisi de çok önemlidir. Sivas tesisat uzmanı olabilir ancak bir su kaçağı bulma SİVAS uzmanına ihtiyaç vardır. Zamanla kazanılan bu uzmanlık bilgisi iş disiplini ve müşteri memnuniyeti ile güvenilirliği en üst seviyeye çıkarır. Firmamız GÜNCEL TESİSAT müşterilerine garanti hizmeti de sunmaktadır. Su kaçağı tespiti yapılıp sonunda kaçak var değerlendirmesi yapıldığında su kaçağı noktasal olarak akustik cihaz veya termal kamera ile bulunur. Bulunamam durumunda ücret alınmaz. Çok nadir durumlarda kaçak bulunamayabilir. Beton seviyesinin yüksek olduğu bazı yerlerde cihaz tespiti yapılamaya bilir.

Tesisat teknolojisinden faydalanmayan tesisatçılar su kaçağı Sivas  zannettiği yeri kırarak işe başlıyorlar fakat genellikle damlamanın ya da sızıntının olduğu yer sorunlu bölge olmayabiliyor. Böyle bir durumda sorunlu bölgeyi bulmaya çalışan su tesisatçısı su kaçağı bulduğu zaman ev çoktan şantiye görünümünü almış moralinizi bozmuş olabilir.

sivas su kaçağı
sivas su kaçağı

Su sızıntısı Sivas  başka bir belirtisi ise ay sonlarında gelen faturaların daha önceki faturalara göre fazla gelmesidir.   Su sızıntısı Sivas gözle görülemeyecek kadar küçük bile olsa cihazlarla su kaçağı tespit ediliyor. Duvarlarda veya yer döşemelerinde meydana gelen ıslaklık, küflenme boyada ve yüzeyde meydana gelen renk değişimleri de su sızıntısı ihtimalini güçlendirdiği için kontrol edilmeli gerekirse onarılmalı ve ülke ekonomimize doğaya katkıda bulunulmalıdır. Su kaçağı Sivas hizmeti veren piyasada çeşitli firmalar var. Bunlar arasında tecrübeyi vizyon edinmiş tesisat firmamız GÜNCEL TESİSAT su kaçağı Sivas sektöründe güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir.

Harun YILDIZ

0543 677 34 06

 

Share Button

Bir cevap yazın

Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.