Ümraniye Kanal Görüntüleme Servisi

Ümraniye Kanal Görüntüleme

İstanbul Kameralı Kanal Görüntüleme Logar Görüntüleme Pis Su Görüntüleme

Ümraniye Kanal Görüntüleme 7/24 servis ağımızla Eski yapılarda olduğu kadar yeni yapılarda da kanal tıkanıklığı na rastlamak mümkündür.  Kanala  atılan yabancı cisimler ya da gereğinden fazla kalın kağıt havlı, peçete ya da çocukların oynadığı küçük bir top, bez vs klozetinizin veya WC nizin dolayısıyla kanalın tıkanmasına yol açabilir.

Fabrikalar, Hastaneler, oteller, iş merkezleri, okullar, toplu yaşama birimleri,   siteler ve apartmanlar da kireçlenmeden ve katı atıkların birikmesinden dolayı atık su borularınızda tıkanmalar sıkça yaşanmaktadır.Tıkanmada en önemli etken dikkatsiz kullanımdır. Ancak ne kadar dikkatli kullanırsak da kullanalım suda erimeyen cisimler katı atıklar fabrikalarda sanayi atıkları tıkanma nedenidir.

Bu tıkanmaları uzman kadromuz ile tesisat teknolojisinini yakından takip edererek kısa sürede çözüyor veya çözüm için öneride bulunuyoruz.

Tıkanık borular da bazen katılaşmış, yapışmış ve donmuş maddeler nedeniyle açılamayabilir.Bu esnada diğer yöntemlerimiz devreye girmektedir.Kanal borularınızı görüntüleyen kamera ile görüntüleme tıkanıklığa sebep olan maddelere ulaşıp dedektör yardımıyla noktasal tespiti yapılmaktadır.Bu tespitin amacı makine ile açılamayan tıkanıkları saatlerce ve metrelerce kazmaktan kurtulup sadece tıkanan bölgeyi kırarak tıkanıklığın kolayca açılmasıdır.

Ümraniye Kanal Görüntüleme

WC tıkanıklığı, Lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, loğar tıkanıklığı gibi sorunlar istenmedik bir durum ancak başınıza gelebilir. Klozet tıkanıklığı  veya  WC gider tıkanıklığı  açma  artık büyütülecek bir sorun olmakta çok; kolayca halledilebilir hale gelmiştir. Gelişen tesisat teknolojisi ile birlikte kanal görüntüleme cihazı  veya tıkanıklık açma cihazı kullanarak bahsettiğimiz her türlü tıkanıklığı kırmadan açılabiliyor Ümraniye Kanal Görüntüleme servisimiz ile irtibata geçmenizi öneririz.

Tıkalı bölgede su yavaş yavaş gidiyor ise sorun değil ancak pis su geri tepiyor ise sorun kanaldandır. Bundan sonra makinayla kanal açma yöntemi devreye girecektir. Kamera görüntüleme ve Robot yardımı ile kanal tıkanıklığı olan bölgeye gönderilerek tıkanmaya noktasal müdahale edilerek tıkalı klozetiniz  temizlenerek açılıyor.

Bir çok sebepten ötürü tıkanıklık olabilir. Günlük hayatta başımıza gelebilecek olan bir durumdur. Önemli olan alanında tecrübeli ve teknolojik cihazlar ile donatılmış bir Ümraniye kanal görüntüleme kanal açma  servisini aramanız yeterlidir. GÜNCEL TESİSAT  servis hizmetleri güvencesiyle 7/24 arayabilirsiniz. 0533 409 52 13

 

Ümraniye Kanal Görüntüleme Servisi

Ümraniye Kanal Görüntüleme Servisi” üzerine bir düşünce

Yorumlar kapalı.

Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.