Tuzla Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

Tuzla Mutfak Borusu Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma Tuzla servisimiz 7 yıllık tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Lavabo tıkanıklığının birçok sebebi vardır. Kameralı Görüntüleme sistemi ile ayrıca tıkalı giderin ne kadar uzakta olduğu ve neyin tıkadığı gözlemlenebilir.

Güncel Tesisat, lavabo tıkanıklığını açmadan önce de açtıktan sonra da kameralı görüntüleme cihazı ile detaylı olarak inceler ve müşterilerini bilgilendirir. Kesin yöntemlerle kırmadan lavabo tıkanıklığı açmak için firmamızdan servis talep edebilirsiniz. 20 servis aracı ile İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren Tuzla Mutfak Tıkanıklığı Açma Firmamız, trafik yoğunluğuna bağlı olarak 1 saat içinde adresinize gelerek çalışmalara başlamaktadır.

Lavabo tıkanıklığı belli başlı sebepleri vardır Yemek atıkları, yağlar, lavabo gider hatlarında çökmeler yada hasar görmüş pimaş boru, inşaat halinde iken pimaş giderlerine dökülen harç, boya veya moloz, uzun süre kullanıma bağlı olarak kalıntıların birikmesi, bazen de kullanılmadan donma yapan yağlar, yapıların eski olmasından dolayı gider borularında kireçlenme, tortu ve yıpranması, dışardan pimaş boruyu delme vs gibi nedenler sayılabilir.

Mutfak Lavabosu Açma Yöntemleri

Mutfak ve banyo lavabolarındaki tıkanıklığın ardından uygulanan yöntemlerden biridir lavabo açıcı ürünlerin kullanımı. Kimileri tarafından da tuvalet tıkanıklığında dahi lavabo açıcı ürünler kullanılır. Peki, bu doğru bir yöntem midir?

Profesyonel olarak bu sorunlara çözüm sunan Güncel Tesisat firmamız bu tür kimyasal ürünlerin kullanımını önermez. Sağlık açısından da yanmalara ve zehirlenmelere neden olunabilir. Bilinçsiz kullanım bu ürünlerden zarar görmemize sebep olabilir. Dolayısıyla, bu güçlü asit gider hattındaki pvc, plastik borulara da zarar verir. Boruda erimeye neden olup basit bir tıkanıklığı ucuz yolla açmaya çalışarak, ileride daha çok ücret ödeyeceğiniz bir sorun haline çevirebilirsiniz. Gider hattınızı yeniden onarmak gerekir ve yüksek maliyetler ödemenize sebep olabilir.

Robotla Pimaş Açma tuzla mutfak gideri

Pimaş açma robotu veya makinesine uygun aparat takılarak yağları ve gideri tıkayan atıkları parçalar ve tıkanıklığın açılması ile tesisata sıcak su gönderilir kanal açma makinamızı sıcak su ile 15 dk daha kullanarak giderdeki tüm kalıcı yağları çözmüş oluruz. Tıkanıklık açma çalışmasında akıllı susta kullanarak boru içerisindeki yağların tamamen parçalanması ve temizlenmesi en geçerli yöntemdir.

Share Button
Tuzla Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

Tuzla Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma” üzerine bir düşünce

Yorumlar kapalı.

Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.