Ataşehir Su Kaçağı Servisi

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları, su sızıntıları, mutfak lavabosu tıkanıklıkları eski bina tesisatlarında olduğu gibi yeni binalarda da görülebilen sorunlar olmaya başladı. Su kaçağı bulma saman yığınında iğne aramaya benzer, zordur ve uzmanlık ister; eski yöntemlerle yapılan tespitler artık tarih oldu hem maliyet hem de zaman kaybından başka bir şey değildir. Kameralı görüntüleme cihazı, detektörle ve akustik dinleme cihazları ile yapılan su kaçakları tespiti için firmamız GÜNCEL TESİSAT uzman kadrosuyla titizlikle yürütmektedir.
Kaçak su bulma işleminde teknolojinin en son sistemiyle profesyonellik birleştiği takdirde Su kaçak bulma ekonomik olarak ve en az maliyetle gerçekleştirilebilir. Yani bu bağlamda tesisatın yenilenmesi gerekmez. Teknolojinin imkanlarından faydalanılması gerekir.
Makine ile Su kaçağı bulma eski tip yöntemlerle sonuca ulaşmak hem uzun hem de zahmetlidir. Gelişen tesisat teknolojisi sayesinde su kaçaklarını bulma da yeni ekipmanlar ve bilgisayar teknolojisi kullanılmaktadır. Birkaç saat içinde su kaçağı bulunup tamir edilmesi kaçak su tespiti cihazının kalitesi ve kullanımı ile de alakalıdır. Su kaçağı bulma konusunda deneyimli personel çalıştıran firmalar tercih edilmelidir.
Bilinen en eski yöntem gözlem yöntemi ile “su kaçağı tespiti” olmasına rağmen kaçağın temiz sudan mı yoksa pis yani atık sudan mı olduğu bu yöntemle kolaylıkla anlaşılmıyor.

gunceltesiatsukacagi
Ataşehir su kaçağı bulma

Ataşehir Su kaçağı tespiti için en etkili yöntemlerden biri termal kamera ile su kaçağını tespit etmek. Bu yöntemde ısıya duyarlı bir kamera yardımıyla gözle görünmeyen çatlaklardan meydana gelen kaçaklar tespit edildiği için noktasal tespitler yapılabiliyor
Su kaçaklarında yer altı temiz su borularında birden fazla kaçak da olabildiği görülebilir. Eski yöntemlerde kaçak bulunup tamir edilebilir, ancak bir süre sonra kaçağın yakınında bir küçük kaçak da olabilir. Cihazla tespit yapılırken geniş kapsamlı kontrol edilebilir. Kırmadan tespit yapmak bir hastayı ameliyat etmeden ilaçla tedavi etmeye benzer. Su kaçağı firması olarak amacımız sizlere uzman ekibimizle çözüm bulmaktır. Dedektörle akustik dinleme cihazı ile ya da kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti yapan uzman su kaçağı ekibimiz ile GÜNCEL TESİSAT evinize zarar vermeden çözüm odaklı hizmet sunmayı görev edinmiştir.

 

Ataşehir Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir Su Kaçağı Servisi

Bir cevap yazın

Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.