Maltepe Su Kaçağı Tespiti | 0216 594 64 54 | 0532 316 93 12

Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tamiri

Öncelikle su kaçağı tamiri geleneksel yöntemlerle yapılmadığı artık bilinen bir gerçektir. Bu bağlamda tesisat teknolojisinde gelişen yeniliklerin beraberinde getirdiği akustik cihaz ve kamera yöntemi ile su kaçağı bulunmaktadır.
Cihazla su kaçağı bulma uzman bilgisi de çok önemlidir. Bir tesisat uzmanı olabilir ancak bir su kaçağı bulma uzmanına ihtiyaç vardır. Zamanla kazanılan bu uzmanlık bilgisi iş disiplini ve müşteri memnuniyeti ile güvenilirliği en üst seviyeye çıkarır. Firmamız Maltepe Su Kaçağı tespiti yapan firmalar arasında GÜNCEL TESİSAT müşterilerine garanti hizmeti de sunmaktadır. Su kaçağı tespiti yapılıp sonunda kaçak var değerlendirmesi yapıldığında su kaçağı noktasal olarak akustik cihaz veya termal kamera ile bulunur. Bulunamam durumunda ücret alınmaz. Çok nadir durumlarda kaçak bulunamayabilir. Beton seviyesinin yüksek olduğu bazı yerlerde cihaz tespiti yapılamaya bilir.

Su kaçağı nedir?

Maltepe Su Kaçakları Servisi
Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Tesisat teknolojisinden faydalanmayan tesisatçılar su kaçağı zannettiği yeri kırarak işe başlıyorlar fakat genellikle damlamanın ya da sızıntının olduğu yer sorunlu bölge olmayabiliyor. Böyle bir durumda sorunlu bölgeyi bulmaya çalışan Maltepe Su Kaçağı tespiti su kaçağı bulduğu zaman ev çoktan şantiye görünümünü almış moralinizi bozmuş olabilir.
Kırmadan dökmeden denilen durum gerçeği yansıtmamaktadır. Kırılan dökülen mutlaka olacaktır. Ancak noktasal tespit ile en az kırarak bulma söylemi çok daha doğru olur. Su kaçağı tamiri bu yöntem ile çok daha ekonomik ve zahmetsizdir.
Su sızıntısının başka bir belirtisi ise ay sonlarında gelen faturaların daha önceki faturalara göre fazla gelmesidir. Su sızıntısı gözle görülemeyecek kadar küçük bile olsa cihazlarla su kaçağı tespit ediliyor. Duvarlarda veya yer döşemelerinde meydana gelen ıslaklık, küflenme boyada ve yüzeyde meydana gelen renk değişimleri de su sızıntısı ihtimalini güçlendirdiği için kontrol edilmeli gerekirse onarılmalı ve ülke ekonomimize doğaya katkıda bulunulmalıdır. Su kaçağı hizmeti veren piyasada çeşitli firmalar var. Bunlar arasında tecrübeyi vizyon edinmiş tesisat firmamız Maltepe Su Kaçağı tespiti firmamız GÜNCEL TESİSAT su kaçağı sektöründe güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir.

Maltepe Su Kaçağı Servisi
Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Adres:

Çakmak mah. Şehit Burak Kurtuluş cad. No:22
Ümraniye İstanbul

Çalışma Saatleri: 7/24 Pazar Dahil

 

Maltepe Su Kaçağı Tespiti | 0216 594 64 54 | 0532 316 93 12

Maltepe Su Kaçağı Tespiti | 0216 594 64 54 | 0532 316 93 12” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.