Maltepe Mutfak Gideri Tıkanıklığı

Maltepe Mutfak Gideri Tıkanıklığı

Atık su  boruları ve giderler evinizin drenaj sisteminin hayati bir parçasıdır. Çoğu modern tesisat teknolojisinde plastik boru ve bağlantı parçaları kullanmaktadır. Lavabo, veya banyo yavaşça boşaltırsa, hemen çözmeye çalışılmalıdır. Bu yapılmazsa Maltepe mutfak gideri tıkanıklık sorunları ile karşı karşıya kalırsınız. Maltepe Mutfak Gideri Tıkanıklıklığı Çözüm Merkezimiz sizlere birkaç öneride bunacaktır.

Atık su boruları nedir?

Atık boruları su borularından daha büyüktür. Mutfak lavabolarının 32mm boşaltma çıkış borusu vardır; Duşlar, çamaşır makineleri, lavabolar ve banyolarda 40mm’lik bir boru; Ve tuvaletler 110 mm’lik bir boru ile atılır.

Bir diğer önemli fark, atık boruların, suyun serbestçe dolaşmasını sağlamak için her sayaçta en az 20 mm’lik bir eğimle aşağıya eğilmesi gerektiği. Geçmişte onlar kurşundu, ancak modern sistemler sadece plastikten imal edildi. Kullanılan plastik türüne bağlı olarak, borular, kauçuk halkalı contalar içeren basit sıkıştırmalı konektörlerle, kauçuk ‘zeytin’ ile sıkıştırma tipi konektörlerle birleştirilebilir veya solvent kaynağı ile – plastik yumuşayan özel olarak formüle edilmiş solvent çimentosu kullanılarak birleştirilebilir Ve güçlü, su geçirmez bir mukavemet oluşturmak üzere kurur.

Tıkalı Mutfak Gideri nasıl açılır?

Maltepe Mutfak Gideri Açma Yöntemler

Lavabonuz tıkalı ise, kısmen suyla doldurun ve fincan deliğinin üzerine bir lavabo pistonu yerleştirin. Herhangi bir basınç kaybını önlemek için taşmaya nemli bir bez koyun. Ardından pistonu kuvvetli bir şekilde yukarı ve aşağı pompalayın. Pistonu alıp suyun artık boşaltılmış olup olmadığını kontrol edin. Bunu birkaç kez yapmanız gerekebilir. Maltepe mutfak gideri açma

Bu başarısız olursa, kimyasal bir tahliye temizleme ürünü kullanmayı deneyin. Bazı koruyucu eldiven ve gözlük takın ve temizleyici çok zehirli olduğu için talimatları dikkatlice izlediğinizden emin olun. Ağartma maddesi gibi diğer kimyasalların etrafında kullanmayın, bu tehlikeli gazları serbest bırakabilir. Hasar görmesini önlemek için tamponun ağzının çevresine biraz petrol jeli serpmek de iyi bir fikirdir. Maltepe lavabo tıkanıklık aç

Tıkalı Mutfak Gideri  hala temizlenmediyse, lavabo altını çıkarmalısınız. Herhangi bir döküntü yakalamak için altına bir kova koyun, daha sonra tuzağı sökün ve içeriğini kovaya boşaltın. Kapanı geri takın ve herhangi bir rondela veya O-halkayı değiştirdiğinizden emin olun. Ancak, onu aşırı sıkmayın, çünkü gelecekte geri alınması zor olacak. Atık tuzağını bloke eden herhangi bir şey olmasaydı, atık boruya sızdırmazlık sağlamak için bir tahliye burgusu kullanın.

Mutfak Gideri Tıkandı ve Açılamıyorsa

Mutfak gideri donmuş maddeler nedeniyle açılamayabilir. Bu esnada diğer yöntemlerimiz devreye girmektedir. Kanal borularınızı görüntüleyen kamera ile görüntüleme tıkanıklığa sebep olan maddelere ulaşıp dedektör yardımıyla noktasal tespiti yapılmaktadır. Bu tespitin amacı makine ile açılamayan tıkanıkları saatlerce ve metrelerce kazmaktan kurtulup sadece tıkanan bölgeyi kırarak tıkanıklığın kolayca açılmasıdır. Bu tıkanmaları uzman kadromuz ile Maltepe mutfak gideri açma servisimiz tesisat teknolojisinini yakından takip edererek kısa sürede çözüyor veya çözüm için öneride bulunuyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı, Lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı gibi sorunlar istenmedik bir durum ancak başınıza gelebilir. Tuvalet tıkanıklığı  veya  Klozet gider tıkanıklığı  açma  artık büyütülecek bir sorun olmakta çok; kolayca halledilebilir hale gelmiştir. Gelişen tesisat teknolojisi ile birlikte kanal görüntüleme cihazı veya Maltepe tıkanıklık açma cihazı kullanarak bahsettiğimiz her türlü tıkanıklığı kırmadan açılabiliyor.

Anahtar Kelimeler:

Mutfak lavabosu tıkandı Maltepe, Maltepe mutfak gideri, Maltepe mutfak lavabosu, mutfak mutfak tıkandı, mutfak tıkandı Maltepe, mutfak gider açma Maltepe, lavabo tıkandı Maltepe, Maltepe lavabo tıkandı, tıkalı lavabo nasıl açılır Maltepe, Maltepe tıkalı lavabo açma, Maltepe pimaş tıkandı, pimaş tıkandı Maltepe,  mutfakta lavabo tıkandı Maltepe, Maltepe mutfak gideri tıkalı, mutfak gideri tıkalı Maltepe,

Bursa Mutfak Gideri Tıkanıklığı

 

Maltepe Mutfak Gideri Tıkanıklığı

Maltepe Mutfak Gideri Tıkanıklığı” üzerine bir düşünce

Yorumlar kapalı.

Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.