izmit kocaeli kanalizasyon tıkanıklığı açma

izmit kocaeli kanalizasyon tıkanıklığı açma

Sadece eski yapılarda değil yeni yapılarda da kocaeli  kanal tıkanıklığı na rastlamak mümkündür.  Kanala  atılan yabancı cisimler ya da gereğinden fazla kalın kağıt havlı, peçete ya da çocukların oynadığı küçük bir top, bez vs klozetinizin veya kocaeli kanalizayon tıkanıklığı WC nizin dolayısıyla kanalın tıkanmasına yol açabilir.

Fabrikalar, Hastaneler, oteller, iş merkezleri, okullar, toplu yaşama birimleri,   siteler ve apartmanlar da kireçlenmeden ve katı atıkların birikmesinden dolayı atık kanallarda tıkanmalar sıkça yaşanmaktadır. Tıkanmada en önemli etken özensiz kullanımdır. Ancak ne kadar dikkatli kullanırsak da kullanalım suda erimeyen cisimler katı atıklar fabrikalarda sanayi atıkları tıkanma nedenidir.

kocaeli kanalizasyon açma servisi

Tıkanık borular da bazen katılaşmış, yapışmış ve donmuş maddeler nedeniyle açılamayabilir. Bu esnada diğer yöntemlerimiz devreye girmektedir. Kanal borularınızı görüntüleyen kamera ile kocaeli görüntüleme tıkanıklığa sebep olan maddelere ulaşıp dedektör yardımıyla noktasal tespiti yapılmaktadır.Bu tespitin amacı makine ile açılamayan tıkanıkları saatlerce ve metrelerce kazmaktan kurtulup sadece tıkanan bölgeyi kırarak tıkanıklığın kolayca açılmasıdır.

Bu tıkanmaları uzman kadromuz ile tesisat teknolojisinini yakından takip ederek kısa sürede çözüyor veya çözüm için öneride bulunuyoruz.

WC tıkanıklığı, Kocaeli Lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, kocaeli  loğar tıkanıklığı gibi sorunlar istenmedik bir durum ancak başınıza gelebilir. kocaeli kanalizayon tıkanıklığı veya  WC gider tıkanıklığı  açma  artık büyütülecek bir sorun olmakta çok; kolayca halledilebilir hale gelmiştir. Gelişen tesisat teknolojisi ile birlikte kanal görüntüleme cihazı veya Üsküdar tıkanıklık açma cihazı kullanarak bahsettiğimiz her türlü tıkanıklığı kırmadan açılabiliyor.

Bir diğer sorunlardan bir tanesi de rogar tıkanıklığıdır. atık su borularında problem olmamasına rağmen kullanılan su yine aynı borudan geri vermektedir.Bu problemin sebebi de ana logar kanalının tıkanmasıdır.Bu aşama  da vidanjör makinesi devreye girmektedir.Vidanjörün de Problemi çözmesi için rogar yerinin belli olması gerekmektedir.Bazı binaların rogarı belli olmayabilir.Bu esnada yine dedektörlü kameralarımız devreye girip rogarın yerini noktasal olarak tespit etmekteyiz. Böylece vidanjörün rogarı temizlemesiyle sorun tamamen çözüme kavuşacaktır.

Tıkalı bölgede su yavaş yavaş gidiyor ise sorun değil ancak pis su geri tepiyor ise sorun kanaldandır. Bundan sonra makinayla kocaeli kanalizayon tıkanıklığı yöntemi devreye girecektir. Kocaeli Kamera görüntüleme ve Robot yardımı ile kanal tıkanıklığı olan bölgeye gönderilerek tıkanmaya noktasal müdahale edilerek tıkalı klozetiniz  temizlenerek açılıyor.

Bir çok sebepten ötürü tıkanıklık olabilir. Günlük hayatta başımıza gelebilecek olan bir durumdur. Önemli olan alanında tecrübeli ve teknolojik cihazlar ile donatılmış bir kocaeli kanalizayon tıkanıklığı , kocaeli  kanal açma  servisini aramanız yeterlidir.

Share Button
izmit kocaeli kanalizasyon tıkanıklığı açma
Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.