Derince Kanal Pimaş Yıkama

Derince Kanal Pimaş Yıkama

Restoranlar, Alış Veriş Merkezleri (AVM), Yemek Fabrkaları, Oto Yıkamalar, Siteler zaman zaman pimaş tıkanıklığına maruz kalabiliyorlar. Cihazla açılabilen bazen açıldığında tekrar tıkanabildiği görülmektedir. Derince kanal pimaş yıkama servisi ile periyodik bakımlarınız artık GÜNCEL TESİSAT güvencesi ile tıkalı pimaş son sistem cihazla yıkama yapılmaktadır.

Tıkalı Pimaş Yıkama Faydaları Nelerdir

Periyodik aralıklar ile pimaş yıkama yapılması tıkanma ihtimaline son verdiği gibi pimaştaki yemek artıkları yağları çözerek ağır kokuları giderecektir. Derince pimaş yıkama servisimiz 200 bar basınçlı cihazla giderlerinizi yıkayarak sorunları çözmektedir. Özellikle yemek fabrikaları ev mutfak giderlerinde en sık görülen yemek yağlarının dikkatsizce atılmasıdır. Rögar veya pimaş dediğimiz at yapı giderlerinin yılda 2 kez cihazla temizlenmesi tıkanmayı önleyecek tesisata zarar vermeyi önleyecektir.

Pimaş Yıkama nasıl yapılır?

Derince Pimaş Yıkama
Derince Pimaş Yıkama

Derince Pimaş Yıkama ile son sistem cihazlar ile  en az 200 bar basınçla 50 m. Mesafeye kadar özel donanımlı hortum ile girilir tesisata rögar çıkışından girilir. Gidebildiği menfeze kadar makine gönderilir. Kanal Yıkama Cihazı tesisata mümkün olduğu kadar zarar vermemelidir.

Fabrikaların Yemekhaneleri yılda 2 kez, büyük restoranlar yılda 3 kez, siteler yılda 1 kez kanal yıkama yaptırmalıdır. Balık Fabrikaları Et ile ilgili yoğun çalışan firmalarda 4 kez kanal yıkama yaptırmaları önemle tavsiye edilir.

Yağ tutmuş pis su borularının içini basınçlı yıkama makineleri ile temizleme yöntem olarak basit gözükse de faydaları oldukça fazladır. Teknik olarak gönderilen özel hortum (200 bar basınca dayanıklı)  dönerken yıkayarak gelmesi esasına göre çalışır.

Pimaş Yıkama cihazla ve yüksek basınç kullanılarak tavsiye ettiğimiz uygulamada bazı firmaların oto yıkama cihazı ile yaptığı 140 bar kullandıkları gözlenmektedir. Asıl önemli olan ise bu işlemin 200 bar basınç ile tam profesyonel makinalar ile yapılmasıdır.

Derince Kanal Pimaş Yıkama
Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.