Çekmeköy Klozet Tıkanıklığı Servisi

Çekmeköy Klozetlerde Robotla Tıkanıklık Açma

Eski yapılarda olduğu kadar yeni yapılarda da klozet tıkanıklığı na rastlamak mümkündür. Eski yapılarda yanlış kullanım sonucu örneğin tuvalet kağıdı, havlu peçete veya klozete gönderilen yabancı cisimler olabilmektedir. Yeni yapılarda ise tuvalet gider borusunun eğiminin yanlış verilmesi yada yeni yapılarda harç vb. maddelerin klozete atılmak sureti ile su ile gönderilmeye çalışılması nedenlerden sayılır.

tıkanıklık açma
Çekmeköy Tıkanıklık Açma

Bir çok sebepten ötürü tıkanıklık olabilir. Günlük hayatta başımıza gelebilecek olan bir durumdur. Önemli olan alanında tecrübeli ve teknolojik cihazlar ile donatılmış bir kanal açma servisi olması gerekir.

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, loğar tıkanıklığı gibi sorunlar istenmedik bir durum ancak başınıza gelebilir. Tuvalet tıkanıklığını açma  artık büyütülecek bir sorun olmakta çok; kolayca halledilebilir hale gelmiştir. Gelişen tesisat teknolojisi ile birlikte kanal açma robotu kullanarak bahsettiğimiz her türlü tıkanıklığı kırmadan açılabiliyor.

Tıkalı bölgede su yavaş yavaş gidiyor ise sorun değil ancak pis su geri tepiyor ise sorun kanaldandır. Bundan sonra cihazla klozet açma yöntemi devreye girecektir. Robot yardımı ile tuvalet tıkanıklığı olan bölgeye gönderilerek tıkanmaya noktasal müdahale edilerek tıkalı boru temizlenerek açılıyor.

Bu tür tıkanıklıkları çözümde kimyasal kullanmamak oldukça önemlidir. Bunun nedeni kimyasalların pis su borularına zarar verdiği bazen de delebildiği görülmektedir. Bu da evlerimizde istemediğimiz bir durumdur.

 

 

0216 594 64 54 Çekmeköy Tıkanıklık Açma Servisi
0533 409 52 13 İstanbul Anadolu-Avrupa Yakası Su Kaçağı Servisi
0534 407 33 79 Adapazarı-İzmit-Yalova Su Kaçağı Servisi
 
7/24 Tıkanıklık Açma Servis Hizmeti
 
Her saat arayabilrsiniz…
Çekmeköy Klozet Tıkanıklığı Servisi

Bir cevap yazın

Call Now Button7/24 Servis Arayın
× Whatsapp hattı.