Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti 0216 594 64 54 Çekmeköy Su Tesiatçısı

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy su kaçağı 7/24 servis hizmeti Çekmeköy su kaçağı tespiti  Çekmeköy su kaçağı bulma hizmeti Güncel Tesisat güvencesi ile; en yakın Çekmeköy su kaçak tespiti yeni nesil tesisat teknolojisi ile Çekmeköy su kacagi Çekmeköy su kaçağı tespit 7/24 yanınızda müşteri memnuniyetini misyon edinmiş Çekmeköy su kaçak tespit

Çekmeköy kırmadan su kaçağı dökmeden zamana duyarlı Çekmeköy su sızıntısı tespiti Çekmeköy su kaçak bulma cihazla yapan profesyonel ekibiz Çekmeköy su sızıntısı karşı çözüm öneriyoruz. Çekmeköy su tesisat kaçağı bulmada yeni yöntem mi aradınız?

Çekmeköy su tesisatı kaçak bulma

Çekmeköy su kaçakları 7/24 Güncel Tesisat ile günün her saati arayabilirsiniz Çekmeköy kaçak su tespiti yöntemlerinde profesyonel manada hizmet veriyoruz.  Çekmeköy su kaçağı uzmanı perseonelimiz ile yeni teknolojilerle sizlere hizmet vermekten dolayı mutluyuz. Çekmeköy su kaçağı servisi teknoloji ve tecrübenin buluşma noktası.

Su kaçağı:

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti Evde, yazlığınızda veya iş yerinizde temiz su tesisatınızın devrini tamamlayarak su sızıntılarına sebebiyet vermesidir. Plastik veya demir boru tesisatlarının her ikisinde de görülebilen su sızıntıları veya su kaçakları gelişen tesisat teknolojisi sayesinde noktasal tespit edilir ve tamir işlemi gerçekleştirilir.

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti
Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti
Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy Su kaçağı veya su sızıntılarının tespit edilmesi yöntemleri çeşitlidir. Tespitin yapılması kaçağın bulunduğu alana bağlıdır. Yani arazide bir su kaçağı olabilir yazlığınızı bahçesinde havuzun bir köşesinde, konutunuzun salonunda, antresinde, merdiven boşluğunda, mutfakta yada WC de olabilir. Kısacası temiz su borusunun geçtiği her noktada olabilmektedir. Temiz su kaçaklarının en belirgin özelliği sızdırmanın fazla ve sürekli olmasından kaynaklanan belirtinin hemen fark edilmesidir. Bir ay önce rutubet olması alt komşuya bir ay sonra aksetmesi pis su kaçağı belirtisidir yanıltabilir.

???????????????????????????????
Çekmeköy Su Kaçağı Servisi Tamiri

Fayans işçiliği hatasından kaynaklı derz dolgu boşlukları da alt komşunuza su kaçağı hissi verebilir oysa fayans ustasının hatasından kaynaklı bir durumdan ibarettir. Su kaçağı zannedilip tesisat kontrolü yaptırmanıza sebebiyet verebilir.

Su kaçağı tespitinde en önemli avantajı

kaçağı bulmak için boruları ya da tesisatın geçtiği duvarların kırılmamasıdır. Bu bağlamda teknolojik aletler kullanan firmalar, dinleme ya da görüntüleme özelliğine sahip makineler eşliğinde kaçağın olduğu yeri tespit edebilmektedirler. Görüntüleme yöntemine göre, boruların içerisine kamera sistemine sahip olan makineler sokulmakta ve kaçağın olduğu yer tespit edilmektedir. Bundan sonraki aşamada tesisatın sadece sorun çıkaran bölümü değiştirilerek, tüm boruların kırılması gibi eski usul sistem uygulanmamaktadır. Kırmaya dökmeye son derken tamamen kırmalara son şeklinde algılanmalıdır.

Temiz su kaçaklarının tespiti ve tamirinin maliyeti düşük olmasına karşın kaçak eğer eski tip binalarda ve demir borularda meydana geliyorsa bu biraz daha vakit alabilir. Tesisatın sıva üstü yöntemlerle dışarıdan yeniden çekilmesini öneririz. Kırarak demir boru tamiri yapılabilir ancak tavsiye edilmez su kaçağı tekrar edilebilir.

Cihazla su kaçağı bulma işleminde teknolojinin en son sistemiyle profesyonellik birleştiği takdirde Su kaçak bulma ekonomik olarak ve en az maliyetle gerçekleştirilebilir. Yani bu bağlamda tesisatın yenilenmesi gerekmez.

Firmamız GÜNCEL TESİSAT  7/24 Danışma Hattı 0533 409 52 13 ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Güncel Tesisat İletişim

0216 594 64 54 İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Servisi
0533 409 52 13 İstanbul Anadolu-Avrupa Yakası Su Kaçağı Servisi

 
Share Button

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

7/24 Servis Arayın